Bruce Lee En iyi Filmleri Listesi, Tüm Oylar Bu Listede Birleşti

En iyi Bruce Lee filmlerinin listesi sizler için hazırladık. Sizlerde bu listeye oy verebilirsiniz. Listede olup izlemediğiniz filmler varsa kesinlikle izlemelisiniz. Bruce Lee nin en iyi dövüş filmleri bu listede…

1973’te Ejderhaya girin klasik filmlerde rolleri gidermek Bruce Lee, Amerika’da “Kung Fu’nun Şarkısı” olarak bilinir. Bruce Lee’nin en yüksek hasılat geleneği filmleri, yıllara göre milyonlarca dolar kazanarak milyonlarca ödül aldı. Bu Bruce Lee filmlerinin sırası, aldıkları oyların sayısına göre karar alınıyor, Bruce Lee filmleri listenin başında olacak. Bruce Lee birçok filmde oynamıştır, bu nedenle insanlar Bruce Lee filmi üzerine birbirlerini tartışıyorlar.

Bruce Lee filmlerinin listesini bir kez ve herkes için kullanın. En iyi Bruce Lee en üstte istediğin düşünce, o zamana kadar zamanı bir numara olma şansı var. En büyük Bruce Lee performansları mutlaka en iyi filmlerden gelmiyordu, hepsi de el ele gitti. Bu listede Big Boss’tan Öfke’nin İlk Kaynağı’na kadar çeşitli filmler var.

Bu liste, Bruce Lee en iyi filmleri hangileri? Sorularını yanıtlıyor. Ve tüm zamanların en büyük Bruce Lee rolleri nelerdir? Lee’nin dövüş sanatlarının bir hayranıysanız, En iyi Jackie Chan filmleri ve en iyi Jet Li filmlerinin listesinde keyfini çıkarabilirsiniz. Bruce Lee, büyük ekranda izlemek için mi sevdiğiniz kişi mi? En iyi Paul Newman ve Cary Grant filminde listemize de oy vermek isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.