Dünyanın En iyi Aktörleri Kimlerdi? Liste 100000 lerce Oy ile Belirlendi

Dünyanın en iyi aktörleri top 20 listesi burada. Bugün sinema sektöründe olan en iyi aktörler arasında Hollywood efsaneleri, Oscar sahipleri ve şu anda dünyanın en iyi ve gelecek oyuncuları sayılabilir. Hadi En iyi aktörler listesine bakalım.

Bu yetenekli ve yakışıklı erkekler, en sevdiğimiz filmlerde ve TV şovlarımızda gösterişli performanslarla büyük ve küçük ekranları ödüllendiriyor ve gerçekten çok iyi yapıyorlar. Bu güncel aktörlerin birçoğunun, henüz olmasalar bile, tüm zamanların en iyi aktörleri arasında uzun zamandır hatırlanacakları bir soru yok.

Buradan yola çıkarak Amerikanın en iyi aktörleri listesine de bakabilirsiniz.

Bu en iyi erkek oyuncuların çoğu için, Hollywood’un seçkinlerinin bir parçası olmak, uzun yıllardan beri bizim favori başlıklarımızda yer aldıkları için yeni bir şey değil. George Clooney, Jack Nicholson, Morgan Freeman, Anthony Hopkins, Al Pacino, Daniel Day-Lewis ve Christopher Walken’in sevdikleri on yıllardır etrafta dolaşıyor ve bu favorilerin çoğunu kaybetmişti.

Biraz daha genç bir kalabalığa dönüşen, şu anki en iyi aktörlerin çoğu başarıyı görmeye devam ettikçe hızla efsane oluyorlar. Ben Affleck, Matt Damon, Leonardo DiCaprio, Christian Bale, Ryan Gosling ve Johnny Depp sadece hepsi sıcak değil, Hollywood’un en iyileri arasında bugün var. Ancak, yeni jenerasyon genç aktörlerin de spot ışığa çıkmalarını istiyorlar ve Aaron Paul, Michael Fassbender, Chris Hemsworth ve Henry Cavill gibi bir sonraki büyük şey olma yolunda ilerliyorlar.

Yeni gelenleri ve gazileri tüm zamanların en büyük oyuncularıyla nasıl karşılaştırırsınız? Ancak, onları sıraladığınızda, bugün çalışan en iyi aktörlerin listesinde bunu yapın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.