Dünyanın En iyi Futbolcuları-Tüm Zamanların En iyi Futbolcuları

Dünyanın En iyi Futbolcuları (Tüm zamanların en iyi futbolcuları) listesi dünya çapında futbol taraftarları tarafından verilen oylarla oluşturuldu. Futbol tarihinin en iyi oyuncuları kimlerdir?

Avrupa da şampiyonlar ligi kupasını kaldıran futbolcular mı daha iyi yoksa Dünya kupasını ülkesine getiren futbolcular mı seçim sizin. Oy verin beğendiğiniz yıldızlara ve onları yukarıya taşıyın.

Liste belirli futbolcuların sıralamalarını belirler ve “dünyanın en iyi futbolcu kimdir” sorusuna cevap verir. Bu liste, dünyanın en ünlü futbol oyuncularından bazılarını içerir, ancak şöhret yeteneği belirlemez. Olimpiyatlar veya Dünya Kupası (hatta UEFA’nın Avrupa turnuvaları gibi) gibi önemli uluslar arası etkinliklerde birçok futbol oyuncusuna maruz kaldıklarına rağmen, binlerce profesyonel sporcudan oluşan çok sayıda futbol / futbol ligi bulunmaktadır. Dünyanın en iyi futbolcuları bazen maçlarda bazen kupalarda bazen de ömür boyu iyi futbol oynadılar. Bu futbolcuların herhangi biri, esas olarak belirli bölgelerde veya uluslarda iyi bilinse bile, listeye alınabilir. Amerika’da, bu ülkenin kendi Major League Soccer ligi dışında, İngiliz Premier Ligi ve sporcuları popüler, tanınabilir ve tanıdık olacak – ancak David Beckham’ın Posh Spice ile evlenmesi, oynadığı tüm insanları daha kolay tanınabilir hale getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.