En iyi Parfüm Markaları ve Firmaları

En iyi parfüm markaları listesini sizlerin oylarına göre belirliyoruz. On binlerce oy kullanıldı ve en kaliteli parfümler belirlendi. Erkek için ve bayan için parfüm önerileri farklı olsa da herkes en güzel parfümleri ucuza almak istiyor.
Christian Dior, Chanel, Gucci, Versace gibi markalar bulunuyor sizlerde listeye oy verin.

en iyi parfüm
en iyi parfüm markaları

İster bayan ister erkek olsun sevdiğiniz bir koku mutlaka vardır.

En iyi Parfüm Listesi
Fresh kokular, odunsu kokular, çiçek kokuları gibi çok fazla talep edilen hoş ürünler bulunuyor.

En iyi parfümler listemizde Chanel (Chanel No. 5) Christian Dior, Gucci, Versace, Hugo Boss gibi bir çok kalite parfüm markası yer alıyor. Parfüm üreticilerinin satış rakamları hangi şirketin en yüksek pazar payına sahip olduğunu bize söyleyebilir, ancak bize hangi parfüm şirketinin en iyi olduğunu söyleyemez.

En iyi Parfüm ve Kaliteli parfüm Markaları Listesi

En ünlü parfüm üreticileri kimlerdir? İyi koku yapmak için hangi markaya güvenebiliriz? Parfüm ve kokular Britney Spears’dan Kardashian lara kendi kokularını yaratanlara kadar çağdaş versiyonlarda pek çok ünlü cezbetmiştir. Peki bize, hangi parfüm üreticisinin en sevdiğinidir ve kesinlikle hangi kokuyu yaşayamazsınız?

Favori kozmetik ve parfüm markalarınızla ilgili listeye oy vererek fikir paylaşın. Bitki, hayvansal ve sentetik yağlar, bileşikler ve çözücülerden oluşan diğer maddeler arasında parfüm yıllar boyunca yaygın bir şekilde gelişmiştir. Başlangıçta, parfüm şirketleri 19. yüzyılın başlarında vanilya gibi doğal bileşiklerden kokular yaptılar, ancak modern güne ait parfümler geniş bir koku yelpazesi üretmek için doğal ve sentetik bileşenlerden oluşan bir kombinasyonu içermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.