En iyi Video Paylaşım Siteleri, Ücretsiz Film Paylaşım Listesi

Web üzerindeki en iyi video paylaşım siteleri listesinin sizler için hazırladık. Bu listede, youtube ve benzeri en iyi ücretsiz video paylaşım web sitelerini bulabileceksiniz. Filmlerinizi, video projelerinizi ve müziklerinizi paylaşmak için video hizmeti veren en iyi streaming video siteleri burada.

En iyi Video paylaşım siteleri

Youtube Alternatifleri

Youtube benzeri siteler onun için alternatif siteler arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Youtube’a ilk alternatif sitemiz Dailymotion.

DailyMotion

Dailymotion görüntüleme, video ekleme, silme gibi konularda oldukça başarılı. Ancak HD kalitesinde videoları yüklerken sadece 4gb kota uyguluyor. Hd sınırsız yükleme için pro lisansına ihtiyacınız var. Eğer ki videolarınızın tamamını Hd olarak yüklemeyecek iseniz sizin için iyi bir alternatif olabilir.

Vimeo

Bir diğer youtube alternatif site ise Vimeo. Neden vimeo kullanmalıyım diyorsanız youtube veya google gibi sizin bilgilerinizi toplamaya çalışmıyor diyebiliriz. Videolar daha ön planda ve gereksiz dikkat değıtıcı reklamlar çok daha az bulunuyor. Oldukça kaliteli bir ana sayfaya ve kaliteli içeriklere sahip. Hedef kitleniz daha kaliteli bir yayın bekliyor ise vimeo yu kullanabilirsiniz.

Twitch

Twitch bu sıralar oyun canavarları için Türkiye de ve Dünyada çok popüler bir video sitesi haline geldi. Sınırlamaların olmadığı ve fanlarınızdan ve izlenmelerinizden çok daha rahat para kazanabileceğiniz bir platform haline geldi. Twitch popüler kalmaya devam edebilecek mi görelim. Canlı videolar paylaşmak ve izlemek için mükemmel bir alternatif video sitesi. Akış performansı şu an için youtube un gersinde belki ancak oyun severler için süper bir video sitesi.

YouTube gibi en iyi video paylaşım sitelesi uzun süredir Flash’ı temel teknoloji olarak kullandı. HTML5 yükselişte ve kullanım kolaylığı, daha iyi bir evlat edinme oranı ve bu nedenle web üzerinde daha güçlü bir video paylaşım topluluğu anlamına gelen çok daha fazla uyumluluk sunuyor. Artı, HD’nin gelişiyle birlikte, sağlayıcılar yalnızca daha iyi hale geliyor.
18 yaş ve üzeri içinde video paylaşım siteleri listede bulunuyor.

En iyi ücretsiz video paylaşım web siteleri nelerdir?

Hangi video paylaşım sitelerinde en iyi ücretsiz içerik var? Çoğunlukla ücretsiz video paylaşım sitelerinin listesi, sizin gibi en iyi internette ücretsiz şeyler isteyen kullanıcılar tarafından sıralanır. En büyük video paylaşım sitelerine oy verdiğinizden ve vermeyen ücretsiz video indirme sitelerine oy verdiğinizden emin olun. Sadece birkaç yıl önce, kamuya açık ve özel çevrim içi video barındırma fikri bir rüyaydı.

Hiç kimse, şirketlerin bu hizmeti ücretsiz olarak sunacaklarını hayal bile edemezdi. Bu listede yer alan bazı siteler premium hizmetler için ücret alabilirlerse de, bu sayfada bir alan kazanacak kadar sağlam ve güvenilirdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.