Kot Markaları En güzel Jeans Listesi

Kot markaları en iyi kot pantolon(jeans), hem kaliteli hem uygun fiyat ile en güzel pantolon markalarını listeledik. Levis, diesel, Abercrombie, Wrangler, Lee bakalım hangi kot markası en fazla oyu aldı.
Türkiye de sevilen kot markaları içerisinde levis, mavi jeans, ltb, jack jones gibi markalar yer alıyor.
Bir çok firma hem bayan hem de erkekler için kot üretiyor. Liste de bulunan kot markalarının oylarına göz atın.

Kaliteli Kot Markaları

Hem dayanıklı hem de uzun yıllar aynı bozulmadan giyilmesi için fiyat etkenini kaldıracak olursak en iyi marka Levis gibi görünüyor. Levis fiyatları sezon ürünlerinde 2018 yılı itibarı ile 150 liradan başlıyor. Levis’in bir çok kesimde farklı tarzlarda modelleri geniş ürün kitlesine hitap ediyor.

ve Rock Republic’da başkaları daima Lee ve Levi’s gibi klasik jean markalarını seçecek. Diğerleri bile, Wrangler gibi en dayanıklı markaları seçecek ve iş için sağlam mavi kot pantolon giyecek. En çok sevdiğiniz kotun markası ne olursa olsun, muhtemelen yakınınızdaki herhangi bir yere yakın bir yerde bulunan bir veya beş çifti var.

En seksi kotlardan işlevselliğe kadar, hepimiz en sevdiğim çifte sahibiz, o da aynen uyuyor veya aynaya harika görünüyor. Bireysel bir kişi için en iyi kot markaları yaşam tarzı, tat ve vücut türüne bağlı. İlk çiftler, 1850’lerde Levi Strauss (hala günümüzde orijinal, iyi jean markalarından biri) tarafından üretildiğinden, mavi kot pantolonların favori moda tercihleri ​​olmuştur.

En iyi Jean Markası

Sizlerde şüphesiz kullanmış olduğunuz jean markalar içerisinde bazılarını daha çok sevdiniz ve en fazla da en son aldığınız kot markalarını sevdiniz. Tasarımcı jean markaları on yıllar boyunca değişti, farklı tasarımlar bazen moda oldu bazen yerle bir oldu.
Ancak özgün ve ünlü Levi’s hala bugüne kadar kalıyor.

En sevdiğiniz jean ve denim markalarınız neler? Kot sektöründe en iyi isimler hangileridir? Aşağıdaki favorilerinize seçme ve oy ekleyerek bize bildirin!

One thought on “Kot Markaları En güzel Jeans Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.