Okul Öncesi Çocuklar için Film Listesi

Okul öncesi çocuklar için film listesi, anaokulu veya öncesinde izlenebilecek yabancı filmler için listemizi hazırladık. Anaokulu çocukları için filmler basit, renkli ve eğlenceli ve öğretici olması gerekiyor.

Bu yaşlarda karakterlerin oturması için akılda kalıcı, eğitici, faydalı filmlere ihtiyaç var. Çocukların sadece çizgi film izlemeleri,  bunlara bağlı olarak sadece hayal kurmaları yeterli değildir.

 Anaokulu öğrencileri için en iyi filmler nelerdir?

Anaokulu çağındaki çocukların anlayabileceği bir film hikayesi onların beyinlerini harekete geçirir ve genellikle okul öncesi çocukların en sevdikleri filmler şarkılarla birlikte eğlendirerek öğretmektir. Öğretici filmler çocukların gelişimine katkıda bulunur. Çocuklar için yabancı filmler ingilizce gelişimini de teşvik etmektedir.

Öğretici Filmler Okul Öncesi Çocuklar için Film

Toy Story, Up, Mary Poppins, Beauty and the Beast, Finding Nemo, The Many Adventures of Winnie the Pooh, Frozen, Shrek, The Lion King, Cloudy With a Chance of Meatballs, and The Wizard of Oz.

Bu filmler, okul öncesi öğrencilerin seveceği en iyi filmlerdir ve bu liste,  Story, Up, Mary Poppins, Beauty and the Beast, Finding Nemo, The Many Adventures of Winnie the Pooh, Frozen, Shrek, The Lion King, Cloudy With a Chance of Meatballs, and The Wizard of Oz gibi filmleri içeriyor. Sevdiğiniz en iyi filmleri seçin ve oylayın.

Listede ki filmleri izlediyseniz çocuklar için en iyi filmlere de bakabilirsiniz.

One thought on “Okul Öncesi Çocuklar için Film Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.