Samsung Galaxy Note 9 Yorum ve Fiyat Performans Detayı

Samsung galaxy note 9 yorum ve diğer detayları yazımızda paylaşıyoruz. Bu yazımızın sonunda son kullanıcılar ne düşünüyor, galaxy note 9 kullanıcıların yorumlarını görebileceksiniz.

Samsung markası 2018 sonunda note 9 çıkardı ve özellikle bu modele gelen yorumları görelim. Bazı kullanıcı yorumlarını içeriğimize ekledik.

Ahmet: Note serisini seviyorum. Bende Note 8 var, ama şu an için 5G henüz yok ve hazır olmayan bir telefon satın almak için aptalca gibi geliyor. 5G geldiğinde de bu note 9 un modası geçmiş olacak.

Note 9 kalemini ile gereksiz yere kullanmak için bu kadar para ödemeye değer mi veya burnunuzu karıştırmak işe yarayabilir.

Mustafa: Ben Note 8 kullanıyordum ve daha önce bir Note 3 almıştım. Bence Telefondaki en güzel özelliklerden biri neden gözden uzak kaldığını merak ediyordum ! Bu Galaxy note 9 telefonu bir monitöre veya tv ye bağlanabilir ve bir masaüstü gibi kullanılabilir! Ekran bir mousepad vb. Olarak kullanılır.

Ahmet: Çok cazip, ama LG V10’um hala gereksinimlerimin çoğunu karşıladığından, 5G sürümleri çıkana kadar bekleyebilirim.

Parmak izi düğmesinin yerleştirilmesiyle ilgili sorun nedir? Ben V10’daki sensörü seviyorum. Her seferinde bakmadan ve çalışmadan yuvarlak, geniş, kolay ve kullanımı kolaydır. Galaxy note 9 tasarımı sanki iyi değil gibi geliyor.

Note 9 ve  I phone Karşılaştırması

Emre: Samsung Galaxy Note 9’u incelemenizi beğendim. Videoda gösterilen ve anlatılan her şeyden çok etkilendim veya yaşayabiliyorum (şimdiye kadar hep iPhone kullandım, fakat bu telefon beni gerçekten değiştirecek gibi geliyor) . Bu videoyu ve Galaxy Note 9 İpuçları videosunda görebileceğim bir şey satın almamı engelleyen tek şey, telefonun Gorilla camı yüzündeki SCRATCH! İPhone’ların son 6 sürümlerinden herhangi birine veya çok sayıda Apple cihazına hiç çizmedim. Bugüne kadar, neredeyse 2019’da, Gorilla camının en yeni versiyonu olan 1000 $’lık NORMAL kullanımı ve aşınması bile olmayacaktı.

Mert: Benim fikrim Negatif. Şu anda rutin 40-50 Mbps indirmeler elde ediyorum. Yani daha hızlı bir film indirebilecek miyim?
Geçen hafta sipariş verdim ve bugün Note 9’u geri verdim.

Apple’a geçmeniz gereken tek şey buysa, Note dizisi tam size göre değil. Gerçek bir Note kişi rrserese yapmış ve bunun için bir uygulama olduğunu tespit etmişti. Bize nasıl olduğunu gösteren bir YouTuber bile var. Not: Bu, geçtiğimiz günlerde geçiş yapan ve daha mutlu olamayan 7 yıllık bir iPhone kullanıcısından geliyor.

Note 9 Batarya Yorumu

Note 9’u almak için büyük bir batarya yeterli değil bence. S9’dan daha fazla özelliği vermesi gerekiyor bence.

Sizlerde Galaxy note 9 telefonuna yorum yapmak için aşağıdaki alanı kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.