Sandra Bullock Filmler Listesi Tüm Filmleri

Sandra Bullock filmleri en iyisinden en kötüsüne listemizi oylarla belirledik. Bunlar, taraftarlar ve eleştirmenler tarafından oylanan, tüm zamanların en iyi Sandra Bullock filmleri. Sandra Bullock’un filmleri çok yüksek gişe yaptı ve bazı filmleri yıllar boyunca milyonlarca dolar kazanarak ödül aldı.

Sandra Bullock, Arlington, Virginia’da doğmuş olmasına rağmen, Batı Almanya’da on iki yıl geçirdi. Aslında, 18 yaşına kadar ikili Amerikan ve Alman vatandaşlığına sahipti. ABD’ye döndükten sonra, Bullock Washington-Lee Lisesine girdi ve daha sonra East Carolina Üniversitesi’nden 1987’de Drama Güzel Sanatlar Lisans derecesi ile mezun oldu.Mezun olduktan sonra New York’a taşındı ve başlangıçta öğrenci filmleri ve Off-Broadway oyunları çıktı. Oradan televizyon şovlarında ve bağımsız filmlerde misafir yıldızı oldu. Kariyeri daha sonra Love Potion No 9, Demotion Man ve Speed ​​gibi filmlerde rol aldı.

Bu noktadan sonra, kariyeri saatte 50 milin altına girmedi.Sektördeki birkaç on yıl sonra, Sandra Bullock, torbada bol miktarda hasılat yapan ve eleştirmenlerce beğenilen filmlere sahiptir. En iyi filmleri hangileri? Taraftarlar, en beğenilen Sandra Bullock rolleri için oy kullandılar. Kursun listesi klasik rollerini The Blind Side and Speed’de içermektedir.

En sevdiğiniz Sandra Bullock filmini aşağıda göremiyor musunuz? Sonra lütfen başkalarının oy kullanmasını sağlayın. Bullock’un romantik komedilerine ya da gerilimcilere hayranı iseniz, en iyi Ryan Reynolds filmleri ve en iyi Julia Roberts filmleri listemizin keyfini çıkarabilirsiniz. Joel Schumacher ve Paul Haggis, Sandra Bullock’la yıllar boyunca birlikte çalışmışlar ve diğer tanınmış yönetmenler de var. Sandra Bullock büyük ekranda izlemek için en sevdiğiniz kişi mi? En iyi Megan Fox ve Richard Gere filmler listemize de oy vermek isteyebilirsiniz.

One thought on “Sandra Bullock Filmler Listesi Tüm Filmleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.