Şu an Yaşayan En iyi ingiliz Aktör Listesi

En iyi ingiliz aktör listesi, İngiltere tarihinin en iyi oyuncuları aktörleri ve artistleri bu listede. İngiltere’nin en büyük oyuncuları sadece yakışıklı değil, sadece iyi ingilizce ve aksanlarıyla değil, film tarihçiliğini yapmış gerçek aktörlerdir.

Michael Caine’in bütün gün konuşmasını dinlerdin değil mi? Ve elbette Ian McKellan’ı Hollywood’un oynamaması gerektiğine karar veren herhangi bir filmde izleyeceksiniz. Neden? Çünkü bu listedeki diğer İngiliz erkeklerle birlikte en iyi yaşayan İngiliz aktörlerden ikisi.
En çok yaşayan İngiliz aktör kimlerdir? Bu erkekler (emekli olanlar ya da hala çalışıyorlar), hala dünyayı süslemekte ve birçoğu, Christian Bale ve Benedict Cumberbatch gibi isabetli filmlerde mükemmel performanslar sergilemektedir.

Yaptıkları işin en iyisi olan bu İngiliz aktörler, BAFTA’lardan Altın Küre’ye ödüllerini sola ve sağa alıyor ve dünyadaki sinemasever izleyiciler tarafından popüler.
Bu liste, Christian Bale, Ewan McGregor, Michael Cane, Colin Firth, Anthony Hopkins, Ralph Fiennes, Sean Bean, John Cleese, Jude Law, Hugh Laurie ve Rupert Everett gibi en büyük yaşayan İngiliz aktörlere sahiptir. En sevdiğiniz yaşayan aktörünü İngiltere’den görmüyor musun? Diğer film fanları oy verebilmek için onu aşağıda ekleyin. O halde, bugün en iyi İngiliz aktörlerin hala hayatta olduklarını düşündüğünüz kişilere göre oy kullanmaya ve yeniden görevlendirmeye dikkat edin.

Yorum Ekle